İzmir Eşya Depolama

Uzun zamandır İzmir eşya depolama hizmeti sunan firmamız kurumsal nitelikte müşterilerimizin nakliye ve depolama ile ilgili her türlü gereksinimini karşılar. Günümüzde eşya depolama hizmetlerinin önemi oldukça büyüktür. Herhangi bir yere taşınacağınız zaman fazladan kira ödememek için, evinizde yer kaplayan fakat çöpe atmadığınız eşyalarınızdan vazgeçmemek için ve değerli eşyalarınızın emin eller tarafından muhafaza edilmesi için firmamızdan eşya depolama hizmeti temin edebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi depolama firmalarından biri olan Uygur nakliyat, eşya depolama hizmetlerinin yanı sıra sigortalı nakliyat hizmetlerini de %100 kalite çerçevesinde müşterilerine sunar. Geniş yelpazede hizmet içeriği bulunan firmamızın önceliği daima müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle uygun fiyat politikamız ve hızlı taşımacılık anlayışımızdan asla ödün vermemekteyiz. Siz de şehir içi veya şehir dışı taşımacılık ile eşya depolama hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Oturduğunuz ev yüksek katta yer alıyorsa veya yeni eviniz yüksek katlardaysa eşyalarınızın hasar alacağını düşünmeyin. Çünkü asansörlü nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınızda tek bir çizik dahi olmadan yerli yerine yerleştirmekteyiz. Ayrıca sigortalı nakliye hizmetlerimizde de sizlere güven vermekte, eşyalarınıza gelebilecek olası kazalarda tüm masrafı karşılamaktayız. Asansörlü nakliyat sisteminde eşyalarınız hem minimaliz edilmiş risk ile hem de çok daha kısa sürede taşınır.

Normal taşınma süresi yarım gün iken asansörlü sistemde bu süre yarıya düşer. Sizler de ek ücret karşılığında asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir eşya depolama işleminde de gereken titizliği gösteren ekibimiz, eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu süre zarfı içerisinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza eder.

Güvenilir İzmir Eşya Depolama

Uzun zamandır sektörde adını duyuran firmamız, eşya depolama hususunda maksimum titizlik gösterir. Ortam temizliği ve hijyeni daimdir. Böylece eşyalarınız depolarımızda asla toz ve paslanma ile karşı karşıya kalmaz. 7/24 güvenlik kamerası ile takip edilen depolarımızda hırsızlık veya kayıp gibi durumlar söz konusu değildir. Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık olarak depolarımızı kiralayabilirsiniz. İzmir eşya depolama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.