Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Evden Eve Nakliyat

İnsanların yaşamında en az bir kere bile olsa hizmet aldığı sektörlerin başında nakliyat sektörü gelir. Nakliyat sektörü aynı zamanda dünyanın en eski işlerinden bir tanesidir. Lojistik sektörünün en önemli alt başlıklarından bir tanesidir. Ülkemizin her yerinde de hemen her kesimin bu alanda gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Kişilerin yeni bir ev alması, başka bir adrese taşınmaları gerekmesi gibi durumlarda evden eve nakliyat kaçınılmaz hale gelir. Biz de Bornova evden eve nakliyat  firması olarak bu alanda son derece kapsamlı bir biçimde hizmet veriyoruz.

Firmamız Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Bornova evden eve nakliyat firması denilince Uygur nakliyat gerek hizmet kalitesi, gerek profesyonel nakliye hizmeti sunması ile ilk akla gelen firmadır. Uzun yıllardır sektörde olmamızın da getirdiği avantaj ile çok farklı kesimlerin beklentilerine aynı anda hızlı bir biçimde yanıt veriyoruz. Firmamız yedi gün yirmi dört saat her gün her şart altında uzman, eğitimli kadrosu ile mutlak müşteri memnuniyeti şiarı ile hizmet verir. Nakliyat alanında tüm belgelere sahip olan bir firmayız. İşimizi dünya normlarında gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın Hizmet Kapsamı Hakkında

Bornova evden eve nakliyat firmamız evden eve nakliyat işini hem ilçe bazında hem de tüm Türkiye ölçeğinde gerçekleştiren bir firmadır. Tüm ev eşyası ya da parça ev eşyası taşıma hizmeti verir durumdadır.  Bunun yanı sıra evden eve nakliyat dışında da firmamız her türlü ofis tarzı işyerlerine de çizgisinden ödün vermeden çalışır. İlçemizde bu bağlamda ele alındığında en kapsamlı hizmeti veren bir firmayız. Nakliyat için uygun olan araçlarımızın bakımı ve kontrolleri yapıldıktan sonra hizmet veriyoruz. 

Firmamız Nasıl Bornova Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verir?

Müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman adresinize gelerek öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Eşyanın miktarına göre kaç gün kaç adam çalışacak belirliyoruz. Sonrasında ise özel korunaklı bir biçimde eşyalarınızı eşya sigortası yaparak istenilen her yere taşıyoruz. Bunun yanı sıra elbette asansörlü taşımacılık yaptığımızı da ifade etmemiz gerekir. Hizmet fiyatlarımız ise eşyanın miktarına, hangi katlar arası eşya taşınacağına, şehir içi olup olmamasına göre değişiyor. 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir